کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدرسان زیست کنکور

یکی از دروس اختصاصی مهم در رشته ی تجربی درس زیست شناسی است. بنابراین کسب یک درصد خوب خوب از این درس میتواند نتیجه ی بسیار مهمی در نتیجه ی نهایی کنکور شما داشته باشد. در کنکور اصولا از کتاب های زیست2، زیست 3 و زیست پیش دانشگاهی سوال طرح میشود. بنابراین با داشتن یک برنامه ریزی دقیق و مناسب نسبت به مطالعه و یادگیری این درس اهمیت زیادی قائل شوید میتوانید نتیجه ی بهتری کسب کنید. در نهایت باید گفت برای کسب یک نتیجه ی خوب از درس زیست شناسی باید یک استاد زیست خوب نیز بهره مند باشیم. در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین مدرسین زیست کنکور کشور را برای شما معرفی کنیم. 

پله پله تا موفقیت در زیست کنکور

 لیست بهترین مدرسان زیست کنکور

 1. استاد پوریا خیر اندیش
 2. استاد مهدی آرام فر
 3. استاد حمیدرضا زارعی
 4.  استاد رضا بهنام
 5. استاد اشکان هاشمی
 6. استاد امين الرعايا
 7. استاد رضا امیر
 8. استاد علی محمد عمارلو

 

1- استاد پوریا خیر اندیش

استاد خیر اندیش یکی از بهترین مدرسان زیست کنکور هستند که در موسسات معتبر مانند موسسه ماز مشغول به تدریس هستند. استاد خیر اندیش در رشته ی پزشکی تحصیل کرده اند و برای بسیاری از داوطلبانی که رتبه ی تک یا دو رقمی در کنکور کسب گرده اند، دبیر بوده اند( فرناز حسن زاده رتبه ۱ کنکور تجربی ۱۴۰۱). کیفیت برگزاری کلاس های آموزشی بسیار بالاست و زیست شناسی دقیقا بر اساس کنکور ارائه داده میشود. جزوه هایی که در کلاس دکتر خیراندیش ارائه میشود دارای مضمون بسیار قوی بوده و گفته میشود بخشی از کلاس های این استاد صرف رفع اشکال دانشجویانش میشود. 

پوریا خیر اندیش

*ویژگی های کلاس دکتر خیراندیش:

2- استاد مهدی آرام فر

ایشان نیز یکی از محبوب ترین اساتید زیست کنکور در کشور به حساب می آیند که آمار قبولی بسیار بالایی دارند و و از جمله اساتیدی هستند که درس زیست را به طور کامل آموزش میدهند. استاد آرام فر از یک روش جالب برای آموزش استفاده میکنند. در طول کلاس برای آموزش از فیلم و انیمیشن استفاده میکنند و برای داوطلبان خود کلاس های رفع اشکال حضوری و انلاین برگزار میکنند. 
آرام فر نیز از محبوب ترین و باسوادترین اساتید زیست کنکور در ایران هستند. در طول کلاس های ایشان زیست شناسی به طور کامل تدریس میشود . هر جلسه آزمون و پرسش دارند . برای توضیح بهتر از فیلم ها و انیمیشن استفاده میکنند و کلاس آنلاین و حضوری رفع اشکال برگزار میکنند. نکته ای که لازم است به آن اشاره کنیم این است که هزینه ی کلاس های ایشان بسیار بالاست ولی مزیتی که دارد این است که از هر جای ایران میتوانید توسط آموزش مجازی از تدریس این استاد بهره مند شوید.

*ویژگی های کلاس های استاد آرام فر:

آدرس: انقلاب – خیابان دوازده فروردین – خیابان وحید نظری – انتشارات تخته سیاه-تماس 02166400300

3- استاد حمیدرضا زارعی

دکتر زارعی یکی از پرافتخارترین و قوی ترین اساتید زیست کنکور میباشد که در رشته ی ژنتیک تحصیل کرده اند و در این رشته دکتری گرفته اند و از دبیران بسیار با تجربه قدیمی این عرصه میباشند.  

*ویژگی های کلاس های دکتر زارعی:

بهترین اساتید زیست کنکور

4- استاد رضا بهنام

استاد بهنام نیز مانند سایر اساتید جزئی از بهترین مدرسان زیست کنکور کشور هستند. داوطلبانی که برای اموزش نزد ایشان مراجعه کرده اند از آموزش های ایشاان بسیار راضی هستند.

*زمینه ی تدریس استاد بهنام:

 1. دوره های آموزشی سالیانه
 2. دوره های سریع آموزش
 3. نکته تست
 4. همایش های جمع‌بندی
 5. آمادگی امتحانات نهایی
 6. مدرس تخصصی زیست شناسی گیاهی دوره دوم المپیاد زیست شناسی
 7. تدریس دوره های آنلاین vip با نظارت و پیگیری بیشتر

*ویژگی های کلاس های استاد بهنام:

5- استاد اشکان هاشمی

استاد هاشمی درصد بسیار بالایی قبولی در سطح کشور را دارند. استاد هاشمی کلاس های خود را علاوه بر حضوری به صورت کلاس انلاین نیز برگزار میکنند. 

*ویژگی های کلاس های استاد هاشمی:

6- استاد امين الرعايا

یکی از با صبر و حوصله ترین دبیران زیست به حساب می آید که سطح قبولی بسیار بالایی دارد. ایشان با بیش از 15 سال سابقه در دسته ی بهترین مدرسان زیست کنکور به شمار میروند.

*ویژگی های تدریسی استاد امین الرعایا

7- استاد رضا امیر

استاد امیر از دسته اساتیدی هستند که سبک متفاوتی در آموزش دارند و ممکن است هر کسی با سبک ایشان سازگاری نداشته باشند. بنابراین توصیه میشود قبل از حضور در کلاس های این استاد ابتدا کلاس های ایشان را در آپارات ببینید.

*ویژگی های تدریس استاد رضا امیر:

8- استاد علی محمد عمارلو

استاد عمارلو فارغ التحصیل رشته ی پزشکی با رتبه ی 14 کنکور هستند و به در زمینه ی زیست کنکور آموزش میدهند. کتاب خانه ی زیست شناسی تالیف استاد علی محمد عمارلو است 

ویژگی های تدریس استاد عمارلو:


مقالات مشابه

تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در یادگیری دانش آموزان مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت ، اسکای روم و جیتسی مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین جیتسی چیست؟ خرید سرور نرم افزار بیگ بلو باتن با 20% تخفیف زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوالات کنکور - رایگان ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران نرم افزار رایگان تدریس آنلاین مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ بهترین کتاب های آزمون هوش ششم چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم خطای 1001 در کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ارور یا خطای 1002 در پلت فرم بیگ بلو باتن خطای 1003 و 1004 در نرم افزار بیگ بلو باتن رفع مشکل صدا در بیگ بلو باتن -قطع و وصل شدن صدا تأثیر انتخاب دبیرستان خوب در قبولی کنکور خطای 1005 و 1006 در بیگ بلو باتن کلاس آنلاین رایگان نرم افزار تدریس خصوصی آنلاین رایگان - اپلیکیشن اندروید و آیفون شرایط شرکت در کنکور آزمایشی بهترین مدرسان ریاضی کنکور بهترین مدرسان فیزیک کنکور بهترین مدرسان شیمی ایران بهترین مدرسه های کنکور تهران یک نمونه آزمون مداد کاغذی اسامی بهترین موسسات کنکور تهران کدامند؟ محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم
لیست مقالات