کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدرسان ریاضی کنکور

اگر شما نیز یکی از داوطلبین کنکور هستید احتمالا به دنبال بهترین مدرسان ریاضی کنکور باشید تا درس ریاضی خود را تقویت کنید و نهایتا نتیجه ی خیلی خوبی را کسب کنید. در این مقاله سعی کردیم علاوه بر بیان ویژگی ها و خصوصیات یک مدرس ریاضی خوب، تعدادی از مدرسین به نام ریاضی را برای شما معرفی کنیم. درس ریاضی یکی از دروس مشترک در تمام یرشته هاست که میزان تاثیر گذاری آ در هر رشته متفاوت است. 

میزان تاثیر ریاضی در رتبه رشته های مختلف

ریاضی یکی از دروسی میباشد که از ابتدای آموزش با آن آشنا هستیم. تاثیر درس ریاضی در رشته ی تجربی و ریاضی فیزیک نسبت به رشته ی انسانی به مراتب بالاتر است و یکی از رتبه ساز ترین دروس در این رشته ها به حساب می آید. ولی ریاضی با توجه به حالت فرمول وار مقداری سخت به نظر میرسد که داشتن یک معلم خوب میتواند سختی کار را از بین ببرد و کنکور را برای شما آسانتر کند.

رشته ریاضی

برای مثال اگر دانش اموزی که در رشته ی ریاضی تحصیل میکند بتواند 40درصد ریاضی بزند از دیگران رقیبان خود چیزی حدود 70درصد پیشی میگیرد رتبه ی بالایی کسب خواهد کرد. به طور ساده تر میتوان گفت ضریب درس ریاضی در رشته ی ریاضی 12 میباشد و برای مثال ضریب درس ادبیات 4 است. این میتواند به راحتی به شما کمک کند که به اهمیت درس ریاضی در رتبه آوری پی ببرید.

آزمون کنکور

رشته تجربی

بعد از رشته ی ریاضی فیزی بیشترین تاثیر ریاضی بر کنکو تجربی میباشد. ریاضی هم مانند درس شیمی و زیست جزو مهمترین دروس کنکور تجربی به حساب می آید. اگر بخواهیم برای شما با یک مثال توضیح دهیم باید گفت در کنکور تجربی اگر کسی درس زیست را 50درصد و ریاضی را 40درصد بزند رتبه ی بهتری نسب به داوطلبی که زیست را 70درصد و ریاضی را 10درصد زده است را خواهد داشت. ضریب درس ریاضی در رشته ی تجربی 6 و سایر دروس اختصاصی 9 و 12 است. 

رشته انسانی

داوطلبان رشته ی انسانی زیاد به درس ریاضی اهمیت نمیدهند ولی باید توجه داشته باشید که تسلط بر درس ریاضی میتواند به شما در محاسبات درس اقتصاد کمک بسیار زیادی کرده باشد. درس ریاضی در رشته ی انسانی ضریب 6 دارد ولی سایر دروس اختصاصی ضریب 9 و 12 هستند. پس داشتن درصد بالا در ریاضی و درس اقتصاد میتواند نتیجه ی بسیار خوبی برای شما رقم بزند.

حال که باهمیت درس ریاضی در کنکور رشته های مختلف آشنا شدید این سوال بوجود می آید که چه راهکاری وجود دارد که بتوان در ردس ریاضی درصد بالایی داشت؟ که در پاسخ باید گفت پیش رفتن زیر نظر یک مدرس حاذق و با تجربه مهمترین کمکی است که میتوانید داشته باشید. در این میان باید از میان بهترین مدرسان ریاضی کنکور دبیری را انتخاب کنید و زیر نظر ایشان درس ریاضی را بیاموزید.

ویژگی های بهترین مدرسان ریاضی کنکور

فن بیان: اینکه یک معلم چگونه مطالب را بیان میکند و این مطالب چقدر برای داوطلب قابل درک است بسیار مهم است 

رشته ی مرتبط: مدرس حتما باید در زمینه ی درس ریاضی تحصیل کرده باشد

منابع آموزشی: استفاده از امکانات و منابع آموزشی که میتواند کلاس را برای دانش اموز جذاب تر کند

تجربه: تجربه و مهارت و سابقه ی کاری دبیر بسیار نکته ی مهمی است 

تسلط: اینکه مدرس شما به درس ریاضی تسلط کامل داشته باشد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بهترین مدرسان ریاضی کنکور

در این مقاله به جا دانستیم تا اسامی برخی از بهترین مدرسان ریاضی کنکور را برای شما معرفی کنیم. پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

1.نادیا نصرتی

شماره تماس استاد نصرتی: 09302336691

2.عبدالرضا منتظری

شماره تماس استاد منتظری: 09199594947

3.سیروس لاسمی

بهترین استاد ریاضی

شماره تماس: 09113119872

4.امیر مسعودی

شماره تماس: 02155756500

5.وحید مرمری

شماره تماس استاد مرمری: 09333750769

6.بابک سادات

استاد سادات

شماره تماس: 09218178394

بهترین روش خواندن ریاضی برای کنکور

ریاضی یکی از دروس استدلالی به حساب می آید که برای یادگیری آن باید از فرمول ها و علائم زیادی استفاده کنیم. بنابراین ممکن است بسیار سخت و خسته کننده باشد بنابراین باعث شده است تا دانش آموزان از ریاضی بترسند و این فکر را کنند که نمیتوانند درصد خوبی بیاورند. ولی با همراهی بهترین مدرسان ریاضی کنکور نتیجه ی بهتری کسب کنند.

مهمترین روش های خواندن ریاضی

  1. بررسی و انجام تست های معروف تالیفی
  2. جزوه برداری از کلاس دبیران ریاضی کنکور
  3. مرور دوباره مباحث آموزش داده شده
  4. حل دوباره ی تست های حل شده در کلاس

مقالات مشابه

بانک سوالات ریاضی از پایه اول ابتدایی تا نهم نمونه سوالات پایه دهم رشته ریاضی آموزش کامل اسکای روم آموزش کامل بیگ بلو باتن - نصب روی گوشی و ویندوز آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوالات کنکور - رایگان ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران بهترین کتاب های آزمون هوش ششم چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم آموزش نویسندگی مسیری برای موفقیت تأثیر انتخاب دبیرستان خوب در قبولی کنکور شرایط شرکت در کنکور آزمایشی بهترین مدرسان زیست کنکور بهترین مدرسان فیزیک کنکور بهترین مدرسان شیمی ایران بهترین مدرسه های کنکور تهران یک نمونه آزمون مداد کاغذی اسامی بهترین موسسات کنکور تهران کدامند؟ طراحی و ساخت اپلیکیشن مدارس و آموزشگاه ها محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم
لیست مقالات