نرم افزار مدیریت مدارس | اتوماسیون مدرسه اندروید و ios

امکانات نرم افزار مدارس مَدیار

برای مشاهده جزئیات هر کدام از امکانات روی آن کلیک کنید

 

پیام رسان اینترنتی با قابلیت ارسال متن، صدا، عکس ، ویدئو های حجیم، ماندگاری بلند مدت فایل ها، آمار و گزارش گیری های کامل، ایجاد گروه و کانال، قابلیت ارسال نوتیفیکیشن اینترنتی و پیامک مخابراتی.

 

آزمون تستی ، تشریحی، ترکیبی، قابلیت نمره دهی، گزارش گیری، کارنامه دهی، نمودار نمرات، بانک سوال چندصد هزارتایی با پاسخ تشریحی، قابلیت برش و تفکیک خودکار سوالات از روی عکس سوالات، تدابیر امنیتی جهت عدم تقلب، آزمون های تصویری، تصحیح آزمون های حضوری.

 

ثبت حضور غیاب در دو نوع کلاسی و کلی. قابلیت اتصال به دستگاه حضورغیاب، دریافت پیامک و نوتیفیکیشن برای اولیا، تعریف ساعت مجاز تردد، تعریف روزهای تعطیل، گزارش گیری کلی از تعداد غیبت و تاخیر ها، ثبت موجه بودن، ثبت توضیحات والدین.

 

ثبت پیش فاکتور برای موارد پرداختی مانند شهریه، کتاب، سرویس مدرسه، تقسیط موارد مالی، ثبت به صورت چک، واریز به حساب و پرداخت آنلاین ، دریافت درگاه بانکی به نام و حساب آموزشگاه ، امکان فروش محصول و خدمات با پرداخت اینترنتی.

 

چهار پلتفرم هوشمند آموزش مجازی شامل اسکای روم، بیگ بلوباتن، ادوبی کانکت و جیتسی، تعداد ویدئو نامحدود، امکان ثبت و گزارش حضورغیاب.  

 

عکس، انواع فایل و فیلم های حجیم را می توانند در این قسمت با گروه بندی دلخواه و منظم بارگذاری کنند. دانش اموزان نیز می توانند آنها را دانلود کنند در زیر هر فایل نظرات و سوالات خود را بپرسند و معلمین پاسخ دهند.

 

با این قابلیت مدرسه رضایتنامه های با متن مورد نظر را به اولیاء مورد نظر ارسال می کنند ، اولیا متن را خوانده و در صورت رضایت آن را با انگشت روی گوشی امضا می کنند.

 

دفتر کلاسی که در آن هر معلم در یک صفحه و بدون ورق زدن می تواند تمامی موارد روتین کلاسی از جمله حضورغیاب، پرسش کلاسی، موارد انضباطی، فعالیتها و آزمون ها را برای تمامی دانش آموزان کلاس وارد کند.

نرم افزار مدرسه
 

ثبت موارد انضباطی و تشویقی، امتیاز دهی با نمرات منفی و مثبت، تعریف موارد پیشفرض ، گزارش گیری هفتگی و ماهانه از عملکرد دانش آموز، ترکیب با بخش حضورغیاب و کارنامه دهی.

 

محاسبه معدل و رتبه کلاسی و پایه همراه نمودار پیشرفت و نمودار مقایسه. اثر دادن ضرایب دروس و آزمون ها ، دریافت تراز ، انتخاب قالب دلخواه کارنامه ، ارسال کارنامه در اپلیکیشن بدون نیاز به چاپ، ارسال کامنت اولیا و دانش آموزان برای هر کارنامه و پاسخدهی توسط مسئولین.

 

انتشار خبر ، زمان گذاری برای اخبار آینده ، انتشار اخبار مهم در صفحه اصلی اپلیکیشن، اتصال(یکپارچه سازی) اخبار به وب سایت ، کامنت گذاری و پاسخ دهی، گروه بندی عکس و فیلم ها برای گالری، اتصال گالری به وب سایت، حجم نا محدود فیلم و ماندگاری دائمی.

 

تعیین تکالیف و رویداد های آموزشی توسط مسئولین در روزهای مشخص همراه بارگذاری فایل ها، تعیین مهلت انجام تکلیف، پاسخ دهی و ارسال فایل های تکلیف توسط دانش آموزان، تصحیح تکالیف با استفاده از ابزار نقاشی و نوشتاری توسط مدرسین. کامنت گذاری زیر تکالیف دانش آموزان و نمره دهی به آنها، گزارش گیری

 

تعیین الگوی مطالعه برای گروه های مختلف تحصیلی، با برنامه ریزی دقیق ساعت به ساعت ، تقویم پیشرفته زمانبندی، درج تعداد ساعات مطالعه توسط هر دانش آموز، گزارشگیری از تعداد ساعات مطالعه هر دانش آموزو هر کلاس برای هر درس جداگانه و با هم ، مشاهده پیشرفت های مطالعاتی و مقایسه با پیشرفت تحصیلی.

 

برنامه ریزی بوفه و رزرو غذا و خوراکی ، کنترل بر بایدها و نباید های خوردنی از طریق اولیا، شارژ کیف پول آنلاین در منزل ، گزارش دهی کامل و حسابداری، اتصال به درگاه بانکی آموزشگاه ، تعریف مهلت رزرو و لغو، تعریف مبلغ مجاز بدهی، اتصال به کارت ریدر.

 

ارائه انواع گزارشات عددی و نموداری از جمله: گزارش نموداری دانش آموز بر زمان، گزارش نموداری کلاس بر زمان(مقایسه کلاس ها بر زمان)، گزارش گیری تجمیعی عددی نمرات، گزارش حضورغیاب، گزارش موارد انضباطی، گزارش تکالیف، گزارش کارکنان، مقایسه نموداری نمرات دانش آموز با کلاس و پایه، گزارشات نظرسنجی(نمودار دایره ای)، گزارشات ساعات مطالعه.

تصاویری از نرم افزار مدیریت مدرسه

اتوماسیون مدارس

چرا مَدیار را انتخاب کنیم

  • محیط کاربرپسند، واضح و بسیار روان
  • دارای اپلیکیشن اندروید و آیفون(در اپ استور اپل)
  • قابلیت شخصی سازی لوگو و نام در اندروید و ios
  • همیشه در حال توسعه و پیشرفت می باشد
  • پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته
  • تولید صفر تا صد بومی با سرورهای داخلی
  • دارای تمام امکانات مورد نیاز آموزشی
  • همه امکانات بصورت یکپارچه در یک سامانه
  • قابلیت اتصال به کارت خوان و QRcode
  • دارای تمام پلتفرم های کلاس آنلاین
لوگو مدرسه

ثبت نام و خرید

همین حالا ثبت نام کنید تا کد تخفیف جهت خرید نرم افزار مدیریت مدرسه برای شما ارسال شود و از امکانات بی نظیر مَدیار بهره مند شوید.

ثبت نام خرید

سوالات متداول نرم افزار

سوالات پرتکرار و پاسخ آنها درباره نرم افزار اتوماسیون مدرسه

در سامانه اتوماسیون مدارس مَدیار هنگام تعریف هر کاربر می توان نقش(سِمَت) او را مشخص کرد. مثلا مدیر، معاون اجرایی، معاون مالی، معلم، دانش آموز و ... . و هر نقش را تعیین کرد(توسط مدیر) که چه مواردی را ببیند، چه مواردی را بتواند ویرایش کند، و چه مواردی را بتواند حذف کند. هر کاربر هنگام ورود(لاگین) با توجه به نقشی که دارد محیط و منوهای مربوط به خود را می بینید. همچنین در مورد معلمین و دانش آموزان قابلیت کلاس بندی وجود دارد، در نتیجه هر کاربر فقط به اطلاعات کلاس های خود دسترسی دارد. یک نکته مثبت که استفاده از سامانه مَدیار را ساده تر کرده این است که تمام نقش های مختلف فقط یک اپلیکیشن را نصب می کنند نه چندیدن اپ. و قابلیت سوئیچ بین اکانت های لاگین شده با هر نقشی وجود دارد.
یکی از دغدغه های مشترکین هنگام قرارداد با مَدیار امنیت اطلاعات می باشد مخصوصا تامین حریم خصوصی اطلاعات کاربران مانند شماره موبایل. لازم به ذکر است که مدیار طوری طراحی شده که وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر کاملا دلخواه می باشد و می توانند اطلاعات خصوصی مانند شماره موبایل را وارد نکنند و به جای آن یک نام کاربری دلخواه تعریف کنند. همچنین بنابر درخواست یک قرارداد برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات منعقد می شود. نرم افزار مدرسه مدیار اوپن سورس نیست و توسط متخصصین با تجربه برنامه نویسی شده و مدام در حال بررسی و مانیتور می باشد. همچنین توسط چندین شرکت امنیتی دیگر کامل تست و بررسی شده است. به علاوه، سامانه مدارس مدیار دارای چندین گواهی نامه امنیتی می باشد. اعتبارنامه وزارت آموزش و پرورش از یک سو، گواهی نامه مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال از سوی دیگر، دارای بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت و همچنین مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، و چندین مجوز دیگر خیال مشترکین را از این بابت راحت می کند. برای دیدن مجوز های مدیار کلیک کنید
برنامه آموزشی مدارس مدیار به دلیل وسعت در امکانات، دارای تقسیم بندی در فروش می باشد. به این صورت که شامل تعدادی بسته (پلن) می باشد که می توانید فقط بسته های مورد نیاز را خرید کنید تا هزینه ارزان تر تمام شود. در ضمن مدت خرید از یک ماه شروع می شود تا چند سال. تخفیف: سه نوع تخفیف وجود دارد که پس از اینکه هر سه تخفیف اعمال شد حدود 45% تخفیف می گیرید. 1- به ازای هر بسته اضافه 3% تخفیف تا سقف 15 درصد. 2- به ازای هر ماه اضافه 2% تخفیف تا سقف 10%  3- با وارد کردن کد تخفیفی که هر فصل وجود دارد تا 20% تخفیف اعمال می شود. جمع این سه تخفیف 45% می شود. به دلیل اینکه این نرم افزار تحت وب می باشد و از سرور استفاده می شود و همچنین شامل پشتیبانی و بروزرسانی های ماهانه می شود سرویس ها پس از اتمام زمان باید تمدید شوند. برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
پس از خرید، بلافاصله اکانت مدرسه (یا آموزشگاه) فعال می شود و می توانند از آن استفاده کنند. مشترکینی که شخصی سازی (اپ با لوگو اختصاصی) خرید می کنند ممکن است تا تحویل اپ اختصاصی تا چند روز زمان ببرد اما اکانت تحت وب بلافاصله برای آنها فعال می شود.
می توانید لیست کاربران را به صورت تکی و گروهی(اکسل) اضافه کنید. به ازای هر کاربر نام، نام کاربری، و رمز اجباری می باشد. همچنین می توانید یک کد عضویت به کاربرانتان بدهید تا خودشان در سامانه ثبت نام کنند و به مدرسه (آموزشگاه) شما ملحق شوند. برای کلاس های آنلاین هم کافیست فقط لینک کلاس را به دانش آموزان(فراگیران) بدهید.
در صورتیکه امکانات خاصی مد نظرتان باشد که در نرم افزار مدیار وجود ندارد، تیم توسعه مدیار می تواند آن را برنامه نویسی کرده و به سامانه اضافه کند.
با وجود اینکه سرور های سامانه مدارس مدیار در داخل ایران هستند (به دلیل بالاتر بودن سرعت، نیم بها بودن هزینه اینترنت، و امنیت بیشتر) اتصال از خارج از کشور و یا وی پـی ان به راحتی امکان پذیر می باشد.
خوشبختانه در بخش های مختلف سامانه به تعداد و حجم نامحدود می توان فایل آپلود کرد که شامل فیلم، عکس، فایل های زیپ، فایل های آفیس ، پی دی اف و ... می شود.
پیامک ها به صورت پیش فرض از سرشماره مَدیار ارسال می شوند که به تمامی شماره ها (حتی آنهایی که تبلیغات را بلاک کرده اند) ارسال می شود و هزینه پیامک را باید بپردازند که به ازای هر پیامک یک مبلغ مشخص می باشد. اگر یک مدرسه یا آموزشگاه بخواهد می تواند خودش سامانه پیامکی تهیه کند و به سامانه مدیار متصل کند که در این صورت داخل سامانه هزینه ای بابت پیامک نمی پردازد ولی باید سامانه ای که تهیه کرده را شارژ نماید.
خیر. سامانه مدیریت آموزش مدیار طوری طراحی شده که بدون اپلیکیشن از طریق تمامی مرورگر های ویندوز ، اندروید ، آیفون(آی او اس) ، مک و ... بدون کوچک ترین مشکلی قابل استفاده می باشد. نصب اپلیکیشن فقط یک آپشن اضافه است که البته سیستم نوتیفیکیشن فقط با نصب اپ کار می کند.
برای بعضی قسمت ها مانند بوفه الکترونیک و بخش حضور غیاب می توان از دستگاه کارت ریدر و یا دستگاه حضورغیاب استفاده کرد. همچنین می توان با استفاده از گوشی موبایل از QR Code استفاده کرد. این روش ها برای تسهیل در ثبت دانش آموزان می باشد.
هر آموزشگاه می تواند درگاه اینترنتی از بانک بگیرد و به نرم افزار آموزشی مدیار متصل نماید تا واریز هایی که دانش آموزان انجام می دهند مستقیم به حساب آموزشگاه انجام شود. برای دریافت درگاه به تمام بانک ها می توان مراجعه کرد و پیش نیاز آن داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (Enamad) می باشد.
مدیار شامل پشتیبانی 24 ساعته می باشد. تنها سامانه آموزشی ایرانی می باشد که دارای اپلیکیشن آیفون می باشد که در اپ استور موجود می باشد. تمامی امکانات آموزشی را یکجا و در یک اپلیکیشن ارائه می دهد. دارای رابط کاربری بسیار ساده و روان می باشد طوری که بدون آموزش اولیه می توان با آن کار کرد. دارای 4 نوع مختلف کلاس آنلاین می باشد. دارای سرورهای متعدد می باشد و با شیوه load balancing سرعت فوق العاده ای دارد.
نرم افزار اتوماسیون مدارس مدیار برای تست اولیه دارای پنل دمو می باشد که می توان برای مدتی به صورت رایگان آن را دانلود و استفاده کرد و آن را کامل تست کرد. در صورت درخواست یک پنل برای شما ساخته می شود که می توانید برنامه را برای مدتی استفاده کنید تا آن را کامل تست کنید.

مجوز های مدیار

سامانه مدیار دارای مجوز های لازم از وزارت آموزش و پرورش و دیگر مراجع ذی صلاح می باشد

وزارت آموزش و پرورش کشور

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال

وزارت صنعت ، معدن و تجارت